Samsun'da Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı

31 Mart seçimlerinin ardından Samsun'da üç ilçede belediye başkanları görevlerine başladı.

SAMSUN 05.04.2019, 23:50 06.04.2019, 12:41
95
Samsun'da Belediye Başkanları Mazbatalarını Aldı

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu üçüncü kez, Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ise ikinci kez görevinin başında olacak. Alaçam Belediye Başkanı İlyas Acar ise görevi Hadi Uyar'dan devraldı.

SÖZ VERDİ

Bafra Adliyesi'ne giderek, İlçe Seçim Kurulu Başkanı Hâkim Caner Koçak’tan mazbatasını alan 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, ilçeyi kucaklayacağını ifade etti. Topaloğlu, "Herkesin başkanı olacağız. 19 Mayıs'ın her köşesine hizmet etme yükümlüğümüz var. Seçim döneminde çalışmalarımızın neticesini aldık. Bundan sonra hizmetlerimizle yolumuza devam edeceğiz" dedi.  Alaçam Belediye Başkanı Acar, yapacak çok işlerinin olduğunu belirterek, Cumhur İttifakı'nın bütün nimetlerinden yararlanacaklarını ifade etti.  Acar, "Bizim ittifakımız pazara kadar değil mezara kadardır, herkes bunu görecek" şeklinde konuştu.

KARADENİZ'İN BODRUMU

Yakakent Belediye Başkanı Hüseyin Kıyma ise, Yakakent'in Karadeniz'in Bodrum'u olduğunu belirterek, "Yapacak çok işimiz var, İnşallah Büyükşehir Belediyemizin de desteği ile Yakakent'i Karadeniz'in incisi yapma yolunda hızla ilerleyeceğiz" dedi.

BAŞARI İLE NOKTALADIK

Belediye başkanlarına başarı dileyen AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ise, "Oy veren, vermeyen bütün vatandaşlarımıza  gönülden teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı olarak 19 Mayıs, Alaçam ve Yakakent ilçelerimizde alnımızın akıyla seçimi üstün başarı ile noktaladık. Bundan sonra asıl işimiz, halka hizmet etmek. Bu üç ilçemizde de önemli projeler yürüteceğiz" ifadeleribe yer verdi. 

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 28 Ocak 2021
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45