Vedat Gökmen; İlkadım Eğitim Bir-Sen Temsilciliğine Aday Oldu

Memur Sen’e bağlı Eğitim Bir-Sen İlkadım Temsilciliğine Vedat Gökmen Aday olduğunu duyurdu. Büyük vaatlerle aday olan Vedat Gökmen Kimdir?

SAMSUN 02.10.2018, 11:42 02.10.2018, 14:01
299
Vedat Gökmen; İlkadım Eğitim Bir-Sen Temsilciliğine Aday Oldu

"Değişim İlkadımla Başlar" sloganıyla yola çıkan Vedat Gökmen İlkadım Eğitim Bir Sen Temsilciliğine aday olduğunu açıkladı.

13 Ekim Cumartesi günü  Eğitim Bir-Sen İlkadım temsilciliği kongresinde aday olan Gökmen, güçlü ve özverili çalışmalarıyla katkı sağlayacak bir yönetim ile göz dolduruyor. Şanslı aday Vedat Gökmen yaptığı kısa açıklamasında; istişare kültürüne önem veren, her koşulda üyesinin yanında olan, kucaklayıcı ve değiştirici daha güçlü bir sendika için EĞİTİM BİR-SEN İlkadım İlçe yönetimine talibiz" ifadelerini kullandı.

Memur Sen’e bağlı Eğitim Bir Sen İlkadım Temsilciliğine adaylığını koyan Vedat Gökmen, daha iyi bir yönetim ve İlçede daha aktif çalışmalarla sendikalarının gücünü bölgede hissettireceklerini söyledi.

Vedat Gökmen’in yönetim kurulu asil ve Yedek listesi şu isimlerden oluşuyor;

YÖNETİM ASİL LİSTE

Vedat Gökmen, Kahraman Altürk, Erkan Taşkın, Mehmet İnce, Ömer Faruk Çiçek, Sabri Özdemir, Tamer Ocak

YÖNETİM YEDEK LİSTE

Aziz Eminoğlu, Mustafa Şahin, Ömer Bilgin, Salim Katipoğlu, Seyit Ahmet Kılıç, Veysel Kirman, Volkan Demirbağ

Vedat Gökmen Kimdir?

1999 yılında Samsun 19 Mayıs Üniversitesi İngilizce öğretmenliğinden mezun olan Vedat Gökmen, 2000 yılında Siirt il merkezinde göreve başladı. 2002 yılında Siirt Eğitim Bir-Sen'in kuruluşu aşamasında bulunan Gökmen, 2007 yılında Ladik Ak pınar A.Ö.L. ardından sırasıyla, Çarşamba Ali Fuat Başgil Lisesi ve Aziz Atik Fen Lisesi'nde öğretmen, Atatürk Anadolu Lisesi'nde idareci olarak çalıştı. Hala Köksal Ersayın Anadolu Lisesi'nde Müdür Yardımcısı olarak görevde bulunan Vedat Gökmen, Son iki yıldır Eğitim Bir-Sen İlkadım İlçe Yönetiminde aktif olarak görev yapmaktadır.

Yorumlar (1)
halise özgen 2 yıl önce
kendisi okulumuzda çalıştığı için bilibdrum çok çalışkan ve aktif bir arkadaştır görevlerini layıkıyla yapacağına inanıyorum.
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 23 Eylül 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü