Kısa adı Bem-Bir-Sen olan Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası Samsun Şubesi’nin 1. Olağan Genel Kurulunda Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli kullanılan geçerli 94 oyun 57’sini alarak yeniden Samsun Şube Başkanı Seçildi.Kongrede iki başkan adayı iki ayrı liste çıkartarak yarıştı.Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli’nin karşısına önceki şube başkanı Nurettin Sever çıktı.
Sever kullanılan geçerli oyların 37’sini alarak yarışı ikinci olarak tamamlayarak Gayretli’nin gerisinde kaldı.BEM BİR SEN Samsun Şubesi yeni yönetim kurulu üyeleri şu isimlerden oluştu;Şube Başkanı: Savaş GayretliŞube Başkan Yrd: Sabri KeskinoğluŞube Başkan Yrd: Abdullah ÖzçelikŞube Başkan Yrd: Ahmet Ziya Aliçeşme
Şube Başkan Yrd: Erdal EnginŞube Başkan Yrd: Hasan YalnızŞube Başkan Yrd: Resul KazanbaşDenetim KuruluBerati BalSinan AmanvermezHüdai BaltacıDisiplin KuruluVehbi Byraktar
Murat YiğitÖmür Ercan