Minikler, küçükler, yıldızlar ve gençler kategorisinde toplamda 35 sporcu madalya almak için pedal cevirdi. Çekişmeli geçen yarışlar sonunda dereceye giren sporculara düzenlenen törenle ödüllerini Okul Sporları Şube Müdürü İbrahim Irmak, Destek Hizmetleri Şube Müdürü Nevzat Akman ve Bisiklet Samsun İl Temsilcisi Herdem Ar takdim etti. Dereceye giren sporcular 5-7 Haziran 2023 tarihleri arasında Çanakkale’de düzenlenek olan Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecekler. Türkiye Şampiyonası’na katılacak olan sporcularımıza başarılar dileriz.
SAMSUN
Yayınlanma: 11 Mayıs 2023 - 13:42
Pedallar madalya için çevrildi
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürlüğümüzce düzenlenen Okul Sporları Bisiklet İl Birinciliği Canik İlçesi Doğu Park’ta kurulan parkurda 9 Mayıs 2023 tarihinde yapılan yarışlar ile sona erdi
SAMSUN
11 Mayıs 2023 - 13:42