Adnan Öz’ün Polisiye macera türündeki 8. kitabı ile 30 Eylül - 8 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek olan TÜYAP Karadeniz 8. Kitap Fuarında okuyucularıyla buluşacak.Öz, Fuar boyunca Salon -2- Stant No: 202 –B- Mühür Kitaplığı standında kitaplarını imzalayacak.![](https://www.kadindanalhaberi.com/images/WhatsApp%20Image%202023-09-28%20at%2011_46_23(2).jpeg)
![](https://www.kadindanalhaberi.com/images/WhatsApp%20Image%202023-09-28%20at%2011_46_23(2).jpeg)
Yazar Adnan Öz, Fuar kapsamında düzenlenecek olan Samsun Yazarlar Derneği Yazar Söyleşisinde, Yazar Olmanın Sorumlulukları’ konulu bir de konuşma yapacak.
![](https://www.kadindanalhaberi.com/images/WhatsApp%20Image%202023-09-28%20at%2011_46_23(1).jpeg)