31.03.2020, 00:56 40

CORONA-VIRÜSÜ COVİD-19 NEDENLERİ

Corona virusü batı dünyası ilaç devlerinin projesidir. Yılda bir milyonun üzerinde insanın ölüm politikası batı devletlerinin gerçek stratejik politikasıdır. Belli nedenler ile insanların ölmesini gerçekleştiriyorlar. İlaç fabrikaları  artık görevde 
Önce  doğayı  ve insani zenitle politikası  ilaç geliştirmek sonra  kurtarmak için  sağlıklı  çevre sağlıklı insan politikası ile  ınsanları tedavi için ilaç  ve ası gibi bir-çok ilaç üretmek, ölmesi istenilen insan sınıfları  60 yaş üstü ve yoksul insanlar faydalı olanları öldürmek, zenginlerin refah seviyesi yükseleceğini düşünenler,  yaşlılara maliyet gideri çıkarmamalıdır.

Corona virüsü ile hızlandırılacak dijital para politikası artık cebimizde para olmadan gelir-gider harcamaları dijital ortamda takip edilecek, vergi kaçakçılığını önlemek için güzeldir ama kimin işine yarayacak yine batının işine yarayacak. Türkiye ile uğraşanlar kendi kafalarına erkenden çorap ördüler. Çinden başlayan corona virüsü  Türkiye'yi çok etkilemeden batıyı sardı, ne yazık ki batı devletleri  artık uğrak durakları yine Türkiye oldu. Corona virüsü neden Çin'de ortaya çıktı. Çin'i kendine ilk rakip gören ABD hedef noktasını Çin'den başlatmış oldu yılan yiyorlar köpek  yiyorlar timsah yiyorlar diyenler  bugüne kadar hep yiyordular, aç'mı kaldılar'ki şimdi yediler, zaden hep yiyorlardı corona virüsünün tek sebebi  vardir doğayı  ve insani zehirlemekdir belkide havayı  da zehirlemiş olabilirler.
T.C himayesinde yaşayan binlerce kişi kime ve hangi ırka hangi devlette hizmet ettikleri belli olmayan kendini  devletçi  vatansever gideren insanların ölmesini isteyen şeytanın askerleridir .
Türkiyenin neknolojik olarak ilaç tesbit  laboratuvar geliştirme ve araştırma merkezinden üretimine kadar  çalışma yabmaya ihtiyacı vardir . Buna  karşı çıkanlar tarih önünde hiç bir zaman af edilmeyecektir.

MUSTAFA ŞENTÜRK

Yorumlar (0)
15°
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Ufak Tefek Cinayetlerde Kadın Mı Öldü? Erkek Mi?
Namaz Vakti 28 Mayıs 2020
İmsak 04:20
Güneş 05:50
Öğle 13:42
İkindi 17:49
Akşam 21:25
Yatsı 22:45
Günün Karikatürü Tümü