banner178

03.10.2022, 17:23

Seçime Yaklaşırken Ptt Kargoda Ulaşılmaz Oldu

 

Ulaşılmaz olan kurumların, siyasi iktidara kurduğu gizli ve etkili tuzaklarla alakalı sürekli köşe yazıları ve haberler yapıyorum. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığının önemli bir birimi olan ptt kargo seçime doğru yaklaşılırken diğer kurumlar gibi ulaşılamaz oldu. İstanbul Bağcılar ptt kargo şubesini aralıksız 021251511** numaradından aradım ne operatör cevap verdi ne de ilgili birim. Dört saat sonra Bağcılar Kargo dağıtım biriminin baş müdürlüğünü 0212526** numaralı telefondan arayıp konuyu iletsemde yetkili hanım efendi ilgilenmedi wep sitelerine yönlendirdi.

Vatandaşlara hizmet için kurulmuş ticari bir gelir elde eden PTT kargo kendilerine tahsis edilen iletişim numaralarına bakmayarak vatandaşları madur ediyor. Bu ulaşılmaz olmak önce ilgili bakanlığa sonrada hükümete ciddi oranda oy kaybettirecek gibi gözüküyor. Ulaşılmaz olmak kibir ve makamın verdiği egonun gereğidir. Bakanlık gece gündüz dev proje açılışları için çalışsın dursun, bağlı şirketleri telefonlara bile bakmasın. Bu Ak partiye kurulmuş gizli tuzaktır, kurumlar ulaşılmaz oldukça vatandaş madur olacak madur vatandaş tepkisini sandıkta farklı şekilde gösterecektir.

Hizmet aşığı sayın Cumhurbaşkanımız ömrünü halkına hizmet için vakfetsin, hizmet etmesi gereken birimler telefona bile çıkmasın. Naciz hane tavsiyemdir Cumhurbaşkanlığı ve ilgili Bakanlıklar bünyesinde özel bir birim kurulsa ve bütün kamu kurum ve kuruluşları gizli müşteri tekniği ile denetlenip kontrol edilse hizmet aksamaz diye düşünüyorum. Burada amacım kurumları eleştirmek değil, hizmeti aksatan işgüzar personelleri kamuya bildirmektir. Kişiler kurumları bağlamaz. Allah’a ısmarladık. Hoşçakalın.

Aydın Benli

Siyaset Bilimci. Araştırmacı yazar.

Yorumlar (0)
Namaz Vakti 29 Kasım 2022
İmsak
Güneş
Öğle
İkindi
Akşam
Yatsı